NBA ONLINE $moke & Young Pezet

NBA ONLINE $moke & Young Pezet


#1 2008-04-17 03:30:18

$moke

Administrator

4906990
Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 30
Punktów :   

Regulamin ligi

Zapodaję Wam kilka ważnych kwestii dotyczących naszego turnieju:)
           Otóż jak już pewnie każdy wie by zagrać w lidze należy zapłacić odpowiednią sumę pieniędzy! Koszt to jedyne 5zł, które możecie wpłacić do mnie lub Young Pezet'a. Zebrane pieniądze w całości zostaną podzielone i wypłacone trzem najlepszym graczom ligi! Także jeśli myślisz o jej wygraniu, a chcesz zdobyć sporą sumę za mistrza jak najszybciej znajdź ludzi do grania. Miejsc nie brakuje,a pula nagród urośnie!!!!
           Następną ważna kwestią jest sposób w jaki turniej zostanie rozegrany. Otóż dana kolejka będzie trwała dwa dni (odpowiednio wcześniej będzie informacja na forum z dokładną datą gier) i przez ten czas wszyscy muszą rozegrać swoje mecze. Dlatego bardzo ważną sprawą jest, żeby każdy podał swój nr gg żebyście mogli się ze sobą dogadać kiedy wam najlepiej pasuje zagrać. Jeśli podczas tych dni nie rozegracie swoich meczy automatycznie wpisywane są do tabeli porażki 0-50!
           Liga będzie rozgrywana systemem "każdy z każdym" mecz i rewanz w danej konferencji po czym po odpowiednio zajmowanych miejscach najlepsze drużyny awansują do Play-Off'ów. I tu znów zależnie od liczby uczestników po określonej liczbie meczy do dalszej rundy awansuje lepszy player i tak do samego finału:) Rozegrane zostaną również mecze o 3 msc.
           Liga będzie naturalnie podzielona na konferencje wschodnią i zachodnią. Awans do rundy Playoff otrzyma tyle samo drużyn ze wschodu jak i z zachodu.
           Wyniki zaraz po rozegraniu meczu obydwaj zawodnicy są zobowiązani podać przez gg do mnie lub Young Pezet'a!!!!

Na razie to tyle jak coś mi się przypomni to napisze sprawdzajcie na bieżąco co i jak


http://digitalderek.typepad.com/sawxblog/photos/2007/offseason/november/celtics_big_three.jpg

Rollin' down the streets, smokin' indo, sippin' on gin and juice...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl